sipche passcard

دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۳


وعده­های غذایی و اهمیت به آنها یکی از مهمترین برنامه­هایی است که در طول یک روز باید به آن توجه کنیم. منظور از این اهمیت تنها به رستوران رفتن و به طور مثال فست­فود خوردن نیست. منظور ما این است که باید بهترین و به صرفه­ترین انتخاب را داشته باشیم. منظور دقیقا خوردن غذاهایی است که اولا سالم باشند و البته فشار چندانی به جیبمان نیاورد. پس کارت در ادامه خدماتی که برای بهبود شرایط زندگی­اتان به شما می­دهد، سبک زندگی غذایی جدیدی را به شما معرفی می­کند که از هر نظر برایتان به صرفه خواهد بود.

من آدم پرخوری هستم

من آدم پرخور و شکمویی نیستم ولی عاشق رستوران گردی­ام. رفتن به رستوران‌های مختلف و امتحان کردن مزه غذاها برام نوعی سرگرمی خوشمزه محسوب می­شه. مسافرت که میرم سعی می‌کنم بهترین و متفاوت‌ترین رستوران‌های شهر رو پیدا کنم تا تجربه غذا و مزه‌های جدید رو از دست ندم، واسه همین نقشه موبایلم پر است از فست‌فودها و رستوران‌های علامت زده روی نقشه شهرها که بر اساس تعریف دوستان یا تمجید سایت‌ها و مجلات از قبل نشان شده‌اند تا در فرصت مناسب خودم رو اونجا مهمون کنم.

چی به نفع شماست

هیچ چیز بهتر از پیدا کردن یک رستوران خوب و صرف یک غذای خوشمزه کنار دوستان در یک آخر هفته نیست. ولی حالا از کجا بفهمیم کدوم رستوران‌ها خوب هستند؟ کدام یکی از غذاهاشون بهتره؟ محیط کدامشان برای صرف یک شام رمانتیک مناسبتر است؟ و کدام یکی مناسب جیب ماست؟ خب یه روش اینه که به اولین رستورانی که رسیدید برید داخل تا با سعی و خطا یک خوبشو پیدا کنید! یا می‌توانید از دوستان مجازیتون آمار بگیرید و یا اینکه اصلا سراغ هیچکدام از این روش­ها نروید و سعی کنید با گروه پس کارت همراه شوید.

هضم بهتر

حتما تا به اینجای نشریه متوجه شده­اید که پس کارت دارای لیست پر و پیمانی از انواع مجموعه­ها هست که شاید برای نویسنده مطلب و البته برخی از شما هیجان­انگیزترین بخش از لیست پس کارت، مجموعه رستوران­ها باشد. لیستی از تمام رستوران­هایی که می­توانید با کارت­های هوشمند پس کارت، به آنجا بروید، غذا بخورید، از محل لذت ببرید و سرانجام در انتهای صرف غذایتان می­توانید با قیمت مناسب و تخفیفی که گرفته­اید کمک کند به اینکه بهتر غذایتان را هضم کنید!

غذا بخور و دور شهر بچرخ

بهتر است سری به سایت پس کارت بزنید و از تمام مجموعه­هایی که وجود دارد استفاده کنید. شاید برایتان جالب باشد که سری به رستوران گردان برج میلاد تهران بزنید و همانطور که دور شهر می­چرخید در کنار خانواده و دوستانتان غذا بخورید و البته در انتها نیز با درصد قابل توجهی که تخفیف گرفته­اید، هزینه غذا راپرداخت کنید.

این هم سبکیه

گروه پس کارت قصد دارد عادات جدیدی را به سبک زندگی­اتان پیوند بزند، سبکی که حتما بیشتر از هر چیز دیگری به نفع جیبتان خواهد بود. این روزها نه تنها در ایران بلکه موضوع گرانی در تمام دنیا تبدیل به اپیدمی فراگیری شده است اما در تمام دنیا مجموعه­های استارت آپی مانند پس کارت وجود دارد که با سبک کاری­اشان به شما کمک می­کنند تا با وضعیت اقتصادی نرمال و صرف هزینه­های کمتر بتوانید از تمام امکاناتی که برایتان هزینه زیادی داشته استفاده کنید. 

passcard