sipche passcard

يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹


خب بیاید کمی راحت و خودمانی صحبت کنیم. صحبت درباره موضوعاتی که شاید در نگاه اول چندان جدی به نظر نرسند اما عمقش آنقدر زیاد است که نمی توان به راحتی از کنارش عبور کرد. درباره دغدغه­هایی صحبت کنیم که شاید سطحی به نظر برسند اما خب دغدغه­های بزرگی هستند، چه بخواهیم و چه نخواهیم خیلی نرم با آن ها دست و پنجه نرم می­کنیم. موضوع مورد بحث درباره "لباس" است، همان جمله معروف که خانم ها به مراتب از آن استفاده می­کنند؛ "حالا چی بپوشم ".

 

دغدغه بانوان یا آقایان

لباس یکی از دغدغه­های دائمی اکثر بانوان است. طوری که پیش از هر میهمانی یا مراسمی، اولین چیزی که به زبان می­آید "من چی بپوشم" است. در امر لباس پوشیدن، مهمترین مساله مرتب بودن هست و هیچ اشکالی ندارد که ما در مجلسی لباس تکراری بپوشیم. اپیدمی "چی بپوشم" این روزها اما تنها به بانوان ختم نمی­شود و بین آقایان هم مد شده و گاهی اوقات شدیدتر از خانم ها خود را نشان می­دهد .

یک کمد پر از لباس

در لباس پوشیدن ترکیب رنگ­های درست، متناسب و همگون مواردی بسیار تاثیرگذار هستند و حتما متخصصان حوزه طراحی لباس و مد حرف­های بسیاری برای گفتن دارند. آن هایی که در مدلینگ و طراحی لباس دستی بر آتش دارند می­گویند: "تعداد لباس‌هایی که می‌خواهید نگه دارید مهم نیست. یعنی داشتن لباس به تعداد زیاد چیز بدی نیست چون لباس نقش مهمی در زندگی انسان امروزی دارد ولی این طرز تفکر که اگر بیشتر داشته باشیم، بیشتر حق انتخاب داریم، بنابراین دائما به کمد لباس­هایمان اضافه کنیم اشتباه است. قطعا در این بین موضوعات اقتصادی خانواده نیز مدنظر قرار می­­گیرد و شاید عده­ای اینطور فکر کنند که ایده خرید بیشتر لباس نوعی ریخت­وپاش محسوب می­شود و قطعا تفکر معقولی محسوب می­شود اما گروه پس کارت برای شماه ایده­ای دارد که می­گوید: "بخرید، از جای درست خرید کنید و البته پول کمتری پرداخت کنید ".

خرید با چاشنی چانه­زنی

"خرید کم ولی به صرفه". در شرایط اقتصادی امروز حتما تفکر معقولانه­ای است و به شما حس رهایی و رضایت می­دهد. رهایی از حس عذاب وجدان بعد از خرید‌های بیهوده­ای که انجام داده­اید. رهایی از این‌که همیشه نگران کم آوردن پول باشین. رهایی از این‌که دلتان می‌خواست بیشتر خرید کنید چون حس می‌کنید، این مقدار خرید کافی نیست. در این شرایط  باید به دنبال ایده­ای بود که هم خرید کنید و اسراف نکرده باشید. چیزی شبیه تخفیف گرفتن که بی­شک بزرگترین بخش یک خرید ایرانی را با چاشنی چانه­زنی تشکیل می­دهد. شاید تصور اینکه خریدی انجام بدهیم و حتی در حراجی­ها از فروشنده تخفیف نگیریم تقریبا برای ما ایرانی­ها غیرممکن است. فرض کنید وارد فروشگاهی شوید و حتی یک کلمه هم برای گرفتن تخفیف با فروشنده صحبت نکنید! فرض کنید وارد همان فروشگاه شوید و تخفیف بگیرید بدون دخالت زبان! این دقیقا همان ایده­ایی است که گروه پس کارت دنبال می­کند و می­خواهد شما بهترین خریدهات را با بیشترین تخفیف­ها داشته باشید و حتی برای خرید بعدی نیز اعتبار دریافت کنید .

خرید معقولانه

خرید با کارت­هایی که بخشی از مقدار خرید کلی را کاهش می­دهد مسیری است که در سایر کشورهای دنیا مدت هاست که دنبال می­شود و شاید برای ما کمی عجیب باشد اما این نوع سبک زندگی کاملا اقتصادی به ما این اجازه را می­دهد که خریدهای به مراتب بیشتری البته با پرداخت پول کمتر داشته باشیم. ورود پس کارت به زندگی امروز ایرانی­ها به نوعی شرایط اقتصادی خانواده را در مسیر بهتری قرار می­دهد و "سبک زندگی" مدرن و متفاوتی را ایجاد کرده است، کارت­هایی که باعث می­شود فاکتور چانه­زنی را فراموش کنیم و تنها با کشیدن به کارت تخفیف مورد نیاز برای خریدی که انجام داده­اید و در آینده می­خواهید انجام بدهید را اخذ کرده است .

آنچه در آینده خواهید دید

شبیه سریال ­هایی که در انتهای هر قسمت با "آنچه در آینده خواهید دید" به پایان می­ رسند، سریال کارت­ هایی که به شما قدرت بیشتری برای خرید می­ دهند، تازه آغاز شده است و هر چه این سبک جدید زندگی بیشتر برای شهروندان ایرانی جابیفتد، بیشتر درباره­اش خواهید شنید. پس کارت نیز هر چه بیشتر در میان مشتریانش جا بیفتد و عموم مردم با آن آشنا شوند می ­توان در آینده بیشتر درباره مزیت­ های آن شنید و دانست. پس کارت که به تازگی و آرامی خود را در سبک زندگی ایرانی جای می­ دهد و شاید بهتر است شما هم آنرا تجربه کنید .

passcard