select
محبوبترین ها
APP Help

هاوبه شی خه م تانین

 

نازانم چی بلیم ، دلم پر له خه مه و ئاواتم ئه وه یه که هه مو شتیک بگریته وه بوچه ند روژ پیش ئه م کات و روژه ناحه زانه که مندالان ده چون بو مکتب و مردم بو سه ر کار بلام به داخه و ه کات ناگه ریته وه ژیان به هه مو خووشی و نا خووشی برو پیش ده روات

خودای مه زن سه بوریتان بدات و ئیمه یش هاوبه شی خه م تانین


روابط عمومی شرکت پاسکو اعلام می نماید در جهت گسترش خدمت رسانی به عموم مردم کشور عزیزمان و بالا بردن قدرت خرید ایشان پس از عقد قرارداد با مجموعه های برگزیده ورزشی، رفاهی و خدماتی سراسر کشور و نصب دستگاه های کارتخوان در تمام مراکز استان ها، تمامی دارندگان پس کارت از جمله اعضای محترم فدراسیون های ورزشی می توانند به وسیله کارت عضویت خود از تمامی خدمات پس کارت استفاده نمایند. 

برای آگاهی از مراکز طرف قرارداد می توانید از طریق سایتwww.pcard.ir  و یا دانلود اپلیکیشن موبایل استفاده نمایید.تبریک هفته تربیت بدنی از سوی قائم مقام شرکت پاسکو 

ورزش به عنوان یک پدیده اجتماعی در جهت رشد، توسعه و شکوفایی جوامع و همچنین شاخص کیفیت زندگی مردم امری مهم و قابل توجه می باشد. روز تربیت بدنی روز اندیشیدین به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگو های انسانیت و پهلوانی است. بدینوسیله این روز را به شما هموطنان و همراهان عزیز،گرامی و همچنین زحمتکشان در عرصه ورزش و ترویج منش پهلوانی و جسمانی تبریک می گوییم.

با آرزوی توفیق الهی

مرتضی قنبرپور

آغاز فعالیت پس کارت در مراکز استان ها

به گزارش روابط عمومی شرکت پویا آریان سدید (پاسکو) در پی خدمات رسانی بهتر و افزایش رضایتمندی مشتریان محترم این شرکت اعلام می نماید که پس از دو ماه تلاش بی وقفه همکاران در بخش قرارداد ها و پشتیبانی در زمینه نصب و راه اندازی دستگاه های کارتخوان "پس کارت" در مراکز استان ها به زودی به پایان می رسد. استان هایی که تا کنون به برنامه "پس کارت" پیوسته اند به شرح زیر می باشد:

اراک

ایلام

تبریز

ساری

همدان

اردبیل

بجنورد

تهران

سنندج

کرج

ارومیه

بندر بوشهر

خرم آباد

شیراز

کرمان

اصفهان

بندرعباس

رشت

قزوین

کرمانشاه

اهواز

بیرجند

زنجان

مشهد

یزد

معرفی پس کارت

"پس کارت" کارتی الکترونيکي و هوشمند  است که برای دارنده کارت این امکان را فراهم می آورد تا با ارائه آن  به مراکز طرف قرارداد، امتیازات ویژه بهره مند گردد طرح "پس کارت"  شامل تعداد گسترده ای از مجموعه های طرف قرارداد می باشد. بی تردید انتخاب این مجموعه ها با دقت و حساسیت ویژه ای انجام شده است. به گونه ای که مجموعه ای از بهترین ها را برای شما فراهم آورده ایم. بر خلاف سایر کارت ها و طر ح های مشابه که عمدتاً تک مجموعه ای هستند، ما  با مجموعه های گسترده و متنوعی طرف قرارداد هستیم . اعضای ما با هر خرید در مجموعه ها به وسیله ی "پس کارت" می توانند ضمن دریافت مزایای کارت، امتیازات دیگری نیز دریافت نمایندالبته این مزایا تنها برای اعضایی می باشد که این کارت را به کارکنان مجموعه ها ارائه می دهند. دارندگان "پس کارت" در هنگام خرید از مجموعه های خدماتی و یا فروشگاهی درصدی از قیمت محصول را به عنوان "پس آنی" و "پس ذخیره" دریافت می کنند که در زمان پرداخت وجه "پس آنی" بلافاصله به صورت نقدی از همان صورت حساب کسر گردیده و "پس ذخیره" در کارت ذخیره می شود تا در خرید بعدی در همان مجموعه و یا سایر مجموعه ها قابل استفاده باشدلازم به ذکر است در هر مجموعه دستگاه کارت خوان پس کارت نصب شده و تمامی درصد ها و امتیازات توسط آن محاسبه و چاپ میگردد.

     
Copyright © 2017 www.pcard.ir