دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶Passcard

021-49787


پس کارت در رسانه

چرا این کارت؟

بروشور و دفترچه راهنما

پذیرندگان پس کارت
جست و جو پاک کردن
از قدیم گفته‌اند عقل سالم در بدن سالم و در این خصوص کارشناسان و متخصصان به این نتیجه رسیدند که ورزش اصلی‌ ترین راه برای حفظ سلامت انسان است. اما آیا خانواده‌ ها میان مشکلات متعدد روزمره خود به این نیاز اساسی توجهی دارند و حاضرند برای ورزش وقت یا هزینه صرف کنند؟ یا اصلا وقت یا هزینه‌ای می‌ماند که با . . .
وعده های غذایی و اهمیت به آنها یکی از مهمترین برنامه هایی است که در طول یک روز باید به آن توجه کنیم. منظور از این اهمیت تنها به رستوران رفتن و به طور مثال فست فود خوردن نیست. منظور ما این است که باید بهترین و به صرفه ترین انتخاب را داشته باشیم. منظور دقیقا خوردن غذاهایی است که اولا سالم باشند و البت . . .
خب بیاید کمی راحت و خودمانی صحبت کنیم. صحبت درباره موضوعاتی که شاید در نگاه اول چندان جدی به نظر نرسند اما عمقش آنقدر زیاد است که نمی توان به راحتی از کنارش عبور کرد. درباره دغدغه هایی صحبت کنیم که شاید سطحی به نظر برسند اما خب دغدغه های بزرگی هستند، چه بخواهیم و چه نخواهیم خیلی نرم با آن ها دست و پ . . .
پس کارت در پی خدمات رسانی بهتر و افزایش رضایت مندی مشتریان، سرویس دهی خود را تنها منوط به پایتخت نکرده است و مدتیست که سرویس دهی در شهرستان ها و مراکز استان ها را نیز آغاز کرده است. هم اکنون پس کارت مفتخر است که در استانها سرویس دهی می کند و مدیران شرکت امیدوارند که به زودی این سیستم در کل شهرستان ه . . .
مرکز خرید «حامی» به لیست پرتعداد مجموعه های طرف قرارداد «پس کارت» پیوست.به گزارش روابط عمومی «پس کارت»؛ در ادامه افزایش خدمات مجموعه پس کارت؛ چند مجموعه جدید به لیست خدماتی کارتهای این شرکت اضافه شد. در میان مجموعه هایی که جدیدا به لیست مجموعه های طرف قرارداد پس کارت اضافه شده اند نام مرکز خرید حامی . . .
روابط عمومی شرکت پاسکو اعلام می نماید در جهت گسترش خدمت رسانی به عموم مردم کشور عزیزمان و بالا بردن قدرت خرید ایشان پس از عقد قرارداد با مجموعه های برگزیده ورزشی، رفاهی و خدماتی سراسر کشور و نصب دستگاه های کارتخوان در تمام مراکز استان ها، تمامی دارندگان پس کارت از جمله اعضای محترم فدراسیون های ورزشی . . .
ورزش به عنوان یک پدیده اجتماعی در جهت رشد، توسعه و شکوفایی جوامع و همچنین شاخص کیفیت زندگی مردم امری مهم و قابل توجه می باشد. روز تربیت بدنی روز اندیشیدین به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگو های انسانیت و پهلوانی است. بدینوسیله این روز را به شما هموطنان و همراهان عزیز،گرامی و همچنین زحمت . . .

دانلود نرم افزار پس کارت


خرید از سایت
نماد اعتماد الکترونیکی
دانلود لیست پذیرندگان پس کارت

ما را دنبال کنید