sipche

يکشنبه ۳۰ دي ۱۳۹۷Passcard

021-49787

PassCard PassCard PassCard PassCard


پذیرندگان پس کارت

جست و جو پاک کردن
پــــس کارت در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان و تكريم خواست آن ها نسبت به تعداد مجموعه های طرف قرارداد اقدام و در اين راستا 15 مجموعه جدید دیگر را به مجموعه های طرف قراردادش اضافه کرده است. . . .
از قدیم گفته‌اند عقل سالم در بدن سالم و در این خصوص کارشناسان و متخصصان به این نتیجه رسیدند که ورزش اصلی‌ ترین راه برای حفظ سلامت انسان است. اما آیا خانواده‌ ها میان مشکلات متعدد روزمره خود به این نیاز اساسی توجهی دارند و حاضرند برای ورزش وقت یا هزینه صرف کنند؟ یا اصلا وقت یا هزینه‌ای می‌ماند که با . . .
وعده های غذایی و اهمیت به آنها یکی از مهمترین برنامه هایی است که در طول یک روز باید به آن توجه کنیم. منظور از این اهمیت تنها به رستوران رفتن و به طور مثال فست فود خوردن نیست. منظور ما این است که باید بهترین و به صرفه ترین انتخاب را داشته باشیم. منظور دقیقا خوردن غذاهایی است که اولا سالم باشند و البت . . .
خب بیاید کمی راحت و خودمانی صحبت کنیم. صحبت درباره موضوعاتی که شاید در نگاه اول چندان جدی به نظر نرسند اما عمقش آنقدر زیاد است که نمی توان به راحتی از کنارش عبور کرد. درباره دغدغه هایی صحبت کنیم که شاید سطحی به نظر برسند اما خب دغدغه های بزرگی هستند، چه بخواهیم و چه نخواهیم خیلی نرم با آن ها دست و پ . . .
پس کارت در پی خدمات رسانی بهتر و افزایش رضایت مندی مشتریان، سرویس دهی خود را تنها منوط به پایتخت نکرده است و مدتیست که سرویس دهی در شهرستان ها و مراکز استان ها را نیز آغاز کرده است. هم اکنون پس کارت مفتخر است که در استانها سرویس دهی می کند و مدیران شرکت امیدوارند که به زودی این سیستم در کل شهرستان ه . . .